Předávání vysvědčení na faře

Předávání vysvědčení na faře

Jako každý rok i letos jsme se loučily se školním rokem. A to opět na faře našeho otce Dariusze ve středu 28. června.

Pracovnice přichystaly bohatý program pro děti, který byl zaměřený hlavně na pohyb. Děti soutěžily ve slalomu, závodu motorek, házely míčem do kruhů, přeskakovaly překážky, poznávaly předměty pomocí hmatu se zavázanýma očima a také cvičily rovnováhu přehodem přes švihadlo. Kromě toho byly dětem nafouknuty balónky. Děti měli z balónků velkou radost, pobíhaly s nimi po zahradě dokud všechny nepopraskaly. Měli jsme také vlastní tetovací studio. Ze kterého děti měli také velkou radost a ihned se utvořila fronta na tetování. Největší radost však dětem udělal skákací hrad, který jsme měli zapůjčený. Děti opravdu krásně čekaly ve frontě a navzájem se pouštěli a střídaly ve skákaní.

Během toho co si děti hrály samostatně maminky s pracovnicemi diskutovaly o sociálním bydlení a také jsem si povídaly o starostech každodenního života.

Na všech zúčastněních bylo zřejmé, že se tato akce povedla, byla zde přátelská atmosféra a uživatelé byly s programu nadšeni.

Setkání jsme ukončily tím, že děti dostaly za šikovnost diplomy, medaile a balíčky. Pracovnice  všem popřály pěkné léto a v přátelském duchu jsme se rozešly.

Aktivity pro rodiny s předškolními dětmi

Petra Kulová

DSCN0312DSCN0315DSCN0316DSCN0335

Tento projekt je realizován díky finančnímu daru nadace Lesy ČR.

SLEZSKÁ

IOP

Ostrava_lg

logo_MSK2