Partneři

Ve Vesničce soužití jsme oslavili Den dětí!

Ve Vesničce soužití jsme oslavili Den dětí!

Vesnička soužití pořádala ve středu 31. 5. 2017 od 14.30 hod. Dětský den.

Akce se uskutečnila v prostorách komunitního centra z důvodu nepříznivého počasí, ale to neodradilo přes 60 dětí, které se dětského dne zúčastnily.

 

 

Na tento den jsme se pečlivě připravili. Dětem byl nabídnut pestrý program v tématu Povolání. Na různých stanovištích je čekala mnohdy nelehká zkouška, ale všechny děti v různé věkové kategorie se zvládly probojovat až ke sladké i studené odměně, ze které se těšily.

U paní učitelky probíhala zkouška z živočichů. Děti určovaly, kde se takový živočich ukrývá. Paní policistka chtěla znát přehled dětí o integračním systému, ale aby se odpoledne nezdálo tak náročné, na děti čekala i kreativní zahradnice, u které si mohly do květináčů zasadit bylinky. Pohybově nadané děti ocenily zase stanoviště u fotbalisty a paní uklízečky, u které to nebylo také nikterak jednoduché. Příjemným překvapením byl i námořník, který nás také obohatil svou aktivitou a dokonce s nim odpluly nejen děti, ale i rodiče, kteří přišli své soutěživé dítě podpořit.

Pro děti samotné je jejich svátek příležitostí ke strávení dne plného zábavy, zajímavých akcí či legrace a my jsme byli rádi, že jsme Den dětí mohli s dětmi oslavit a že k nám s nimi zavítali také rodiče.

Podporou při konání akce nám byl také dobrovolník Julien.

Klára Nehybová, DiS.

koordinátor akce

1 2 3  5 6

 

 

Akce byla uspořádána za finanční podpory Moravskoslezkého kraje a Statutárního města Ostrava.

MSK_logo_jpg

Ostrava_lg

erasmus +