Aloha! Hawaiská atmosféra zavítala do NZDM

Aloha! Hawaiská atmosféra zavítala do NZDM

Léto je v plném proudu, i když teploty venku tomu moc nenasvědčují. Proto jsme uspořádali Hawaiskou párty pro kienty klubu NZDM Vesničky soužití, jejich kamarády a rodiče, abychom tu letní atmosféru trochu vylepšili. 

Co tedy patří ke správnému létu? No přece zmrzlina, koktejly a tanec, nejlépe s Hawaiským věncem na krku při exotické muzice.

Právě tohle všechno čekalo návštěvníky dne otevřených dveří v NZDM Vesničky soužití ve středu 22. července přímo v prostorách klubu. Klienti spolu s pracovníky připravili pro každého návštěvníka už předem sladkou ovocnou nebo vanilkovou zmrzlinu, dokonce i nanuk! Zmrzliny byly moc dobré, ale co teprve koktejly! V nabídce byly nealkoholické ovocné koktejly, ozdobené čerstvým ovocem a nechyběl ani led či rybízová nebo citronová ledová tříšť. V koktejlbaru bylo neustále rušno, každý si chtěl objednat nějakou dobrotu a nebo jen sledovat, jak takový koktejl v šejkru vzniká. V nabídce bylo citrusové potěšení, rybízová pohádka, variaci na Cuba libre apod. 

Návštěvníci si během dne otevřených dvěří mohli prohlédnout prostory klubu NZDM, potkat se s pracovníky a dozvědět se, co taková služba NZDM poskytuje a kdo může do klubu přijít. Zájem byl velký, což nás velmi potěšilo a proto chceme poděkovat všem, kteří k nám jedno červencové odpoledne zavítali.

Za pracovníky NZDM Vesničky soužití

Helena, vedoucí služby

hawaii01hawaii02hawaii03hawaii04hawaii05hawaii06hawaii07hawaii08

Tento projekt je realizován díky finanční podpoře statutárního města Ostrava a Moravskoslezkého kraje.

 

logo_cesky [Převedený]