Co nás čeká v měsíci červenci v klubu „Depo“?

Během letních prázdnin 2013 jsme změnili otevírací dobu. Děti nejsou ve škole a tak k nám teď můžou docházet už od 10 hodin

Ani tento měsíc však nezapomeneme na aktivity spojené s novým, červencovým tématem – Práva a povinnosti. Děti by měly mít povědomí o tom, co si smí a co nesmí dovolit ve vztahu k veřejnosti, cizímu majetku apod. Měsíc zaměříme hlavně na trestné činy, přestupky, zákon, ale také na to, že i ony mají svá práva, která nikdo nesmí porušit.

A abychom se v letní čas nenudily, naplánovaly jsme i několik velkých výletů. První bude 10.7. a sice do města Štramberk. Děti se podívají do přírody, pobavíme se o ekologii a zažijeme trochu turistiky.

Dalším výletem bude návštěva ZOO Ostrava dne 24.7. Tento výlet je snad nejoblíbenější u dětí, protože se seznámí s tolika zvířaty! Společně se pak bavíme o jejich žití, obydlích, stravě, mláďatech a vůbec o celé živočišné říši.

V tomto měsíci dojde k vyhlášení mistrů „kalčové“ a „pincové“ ligy. Všichni účastníci se už těší a neustále si počítají body, doufajíc, že se na stupínek vítězů taky dostanou.

Těší se na vás tým NZDM!