Den krásy v klubu Depo

Den krásy v klubu Depo

Někdy v listopadu přišly naše klientky s nápadem, že by bylo fajn uspořádat velkou soutěž krásy. A vzhledem k tomu, že u nás v klubu nemáme daleko od slov k činům, ve středu 20. ledna se uskutečnila akce Den krásy, které se zúčastnilo 9 týmů ve složení model/ka + 2 pomocníci. Zasoutěžili si s námi i klienti z našeho klubu v Ostravě Kunčičkách.

Soutěž odstartovala o půl třetí, zhruba po hodině a půl soustředěné práce (žehlení vlasů, česání, líčení atd.) byl klub najednou plný vůní, barev a krásných modelek a modelů (ne že by jim to neslušelo i normálně ;-)), kteří netrpělivě čekali na slavností vyhlášení. Vítězné týmy obdržely krásné ceny a pak už mohla začít diskotéka pro malé i velké tanečníky. Po celou dobu s přípravami pomáhala i dobrovolnice Elvina.

Klienti měli jedinečnou příležitost vyzkoušet si práci, stylisty, vizážisty nebo kadeřníka. Děkujeme Anně Kotarbové za to, že nám do soutěže věnovala dekorativní kosmetiku a pracovnici Marcele z Horizontu, která byla klientům k dispozici jako odborná poradkyně.

Akce byla realizována s finanční podporou statutárního města Ostravy a Moravskoslezkého kraje.

Jana Maršálková

sociální pracovnice NZDM