Informace o uzavření služeb Horizontu

Informace o uzavření služeb Horizontu

Informujeme vás o aktuálních překážkách v poskytování služby nízkoprahového zařízení pro děti a mládež a sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi Horizont.

Z důvodu účasti pracovníků na společném školení nebudou v provozu kluby NZDM na Vesničce soužití i na Horizontu v úterý 9. 10. a ve středu 17. 10.

Klub NZDM Vesničky soužití bude fungovat v omezeném provozu, budou poskytovány pouze individuální konzultace. A to ve čtvrtek a pátek 11. - 12. 10.

Klub NZDM Horizont zažije ve středu 10. 10. slavnostní otevření opravených prostor a Den otevřených dvěří v rámci Týdne sociálních služeb http://www.tyden-socialnich-sluzeb.cz/cz/den-otevrenych-dveri

Část sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi, konkerétně Aktivity pro rodiny s předškolními dětmi (na andrese Holvekova 44), nebudou probíhat v úterý 9. 10. a ve středu 17. 10., také z důvodu školení pracovníků. Služby poskytované na adrese Škrobálkova 35 a terénní služby, budou probíhat v omezeném režimu, z důvodu školení pracovníků. Pracovníci se s klienty domluví individuálně na přesunu pravidelných schůzek na jiný termín.

Vzděláváním pracovníků se snažime co nejvíce zkvalitnit služby, které našim klientům poskytujeme.

Děkujeme za pochopení.

Bc. Helena Peškarová

vedoucí sociálních služeb NZDM a SAS Horizont