Letní odpoledne na zahrádce

Letní odpoledne na zahrádce

Červencové počasí vybízí k pobytu ve stínu stromů, nejlépe u vody a s nápojem v ruce. Příjemný stín stromů nabízí i zahrádka Na Rampě, na kterou jsme pozvali ve středu 25. července klienty sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi z Kunčiček.

Horké počasí sice není úplně nejvhodnější k opékání, ale i tak jsme nabídli možnost opéct si párek, nechyběla ani voda a pro děti houpačky a pískoviště.  

I přes pálící slunko si na zahrádku našly cestu některé klientky, a zatímco si děti hrály na pískovišti a houpaly se na houpačce, dospělí si popovídali ve stínu stromů. Všichni si pak ochutnali místní jablíčka a rajčátka, které na zahrádce vyrostly.

Zahrádka Na Rampě bude v měsíci srpnu přístupná pro všechny klienty a zájemce každé úterý od 9 do 13 hodin. Stačí zazvonit na pracovnice aktivit pro rodiny s předškolními dětmi kdykoli v tomto čase, nebo je kontaktovat telefonicky (tel. 734 280 837 nebo 603 555 697).

Tým SAS Horizont

Vše připravenoDSCN1421DSCN1430DSCN1433DSCN1436DSCN1438

 

Tento projekt je realizován díky finanční podpoře staatutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje a díky podpoře městského obvodu Slezká Ostrava. 

 

logo_cesky [Převedený]

 

SLEZSKÁ