Předávání vysvědčení v Předškolním klubu

Předávání vysvědčení v Předškolním klubu

Pátek 28. 6. 2013 byl pro děti z Předškolního klubu posledním dnem v klubu před letními prázdninami. Na tento den byla pro děti i rodiče připravena akce – Předávání vysvědčení v Předškolním klubu. Jak děti, tak rodiče se na akci velmi těšili – dorazili v hojném počtu. Akce se celkově zúčastnilo 7 rodičů a 9 dětí.

Jak tento slavnostní den probíhal? Rodiče nejprve přivedli děti, které měly již po ránu velký úkol. Všichni jsme se převlékli za kuchaře a začali jsme připravovat pro rodiče překvapení. Na menu byly banánové dortíčky, nepečený dort s ovocem a ovocný koktejl.

V 10 hodin začali přicházet rodiče, usadili se, ochutnali naše výtečné pokrmy, dostali dotazník k hodnocení služby a konečně shlédli předávání prvního vysvědčení jejich dětí. Každé z dětí dostalo barevné vysvědčení, kde mělo napsáno, co se během roku naučilo. Děti si rovněž odnesly své výtvory, které během roku v Předškolním klubu vytvořily, a každé z nich dostalo sladkou odměnu za to, že se během roku snažilo.

 S mnohými dětmi a rodiči se ještě během prázdnin uvidíme, ale v září již půjde většina dětí do přípravné třídy nebo do první třídy základní školy. Všem proto přejeme hodně štěstí, a aby se jim i v budoucnu ve škole dařilo.

Teta Jarka a Danka